W Greenkick bardzo mocno wierzymy w energię i niesamowite właściwości naturalnych produktów, których wspólnym mianownikiem jest kolor zielony.

Obecnie w naszym sklepie znajdziecie starannie wybrane odmiany Yerba Mate, oraz naturalne Superfoods, a już wkrótce oferta poszerzy się o produkty bazujące na oleju CBD.

Mamy dla was przygotowane klasyczne rodzaje Mate jak Pajarito, czy Amanda jednak miłośnicy odmian smakowych rownież znajdą coś dla siebie.

W dziale Superfoods oferujemy wartościowe, sprawdzone produkty dla wszystkich szukających zdrowej enrgii i odporności. 

NAJLEPSZE GATUNKI

W naszym sklepie znajdziesz jedynie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane rodzaje Yerba Mate. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są w stu procentach oryginalne, pochodzą od uznanych producentów.

KORZYSTNE CENY

Oferując wysokiej jakości produkty jednocześnie staramy się, żeby nasze ceny wciąż były konkurencyjne. W ofercie często pojawiają się promocje, a dla stałych klientów przygotowaliśmy zniżki.

SZYBKA WYSYŁKA

Wysyłamy paczki za pośrednictwem firmy Inpost, zarówno w formie kuriera, jak i do paczkomatów. Więcej informacji znajdziesz w zakładce wysyłka


Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!

Teraz możesz ocenić zakupy na greenkick.pl w najpopularniejszym polskim serwisie z ocenami – Opineo! Zachęcamy do podzielenia się opinią. Pomoże nam to trafiać w wasze oczekiwania i nieustannie podnosić jakość obsługi.